Eric Millegan

28. november 2009 at 13:25 | Danny |  Eric Millegan
Eric Millegan se narodil 25. srpna 1974 v Hackettstownu v New Jerseya vyrůstal ve Springfieldu v Oregonu, kde chodil na střední školu. Poté získal titul Bakalář umění na Michiganské univerzitě. Má 3 bratry - Jeffreyho, Brantlyho a Patricka - a 2 sestry - Lisu a Colleen. Eric se otevřeně hlásí ke své homosexualitě.


Ericova televizní kariéra zahrnuje tituly jako "Zákon a pořádek" či "100 Centre Street" Sidneyho Lumeta.Ve filmu debutoval jako Ed Simone v "On Line"- oficiálním účastníku Berlínského mezinárodního filmového festivalu, filmového festivalu Sundance a filmového festivalu Cinequest, kde získal cenu za nejlepší výpravu.
Millegan má na svém kontě také účast na New Yorkských divadelních představeních jako např. Broadwayský "Jesus Christ Superstar," provedení "Vlasů" od Encores v City Center (kde zpíval sólo "Aquarius") a premiéra hry "Mrtvý muž přichází" v Lincolnově centru.
Hrál hlavní role ve workshopech a čteních "Jarního probuzení," režírovaných Michaelem Mayerem; v "Hospodě na kraji cesty," režírované Jasonem Moorem; "Strýčkovi Broadway"; "Masce" Barryho Manna a Cynthie Weilové, režírované Richardem Maltby Jr. a v současném mimo Broadwayském hitu "Ministranti".
Jeho regionální divadelní kariéra zahrnuje role v Guthrieho divadlu, Cincinnati Playhouse in the Park, Theater Repertory of Saint Louis a Paper Mill Playhouse, kde zazářil jako Harold společně s Oskarovou vítězkou Estelle Parsonsovou jako Maud ve světové premiéře "Harold & Maude: Muzikál" od Toma Jonese a Josepha Talkena.

Zack Addy je Tempin talentovaný mladý asistent. Pochází z početné michiganské rodiny. Je to bývalý dětský génius, jehož IQ je nad hodnotou 163 bodů a má fotografickou paměť. Započal několik dotorátů, avšak nedokončil ani jeden.
Navzdory svému talentu je nejistý a neschopný přesvědčivě vyjádřit svůj názor před doktorkou Brennanovou, ačkoliv již několikrát přispěl s podstatnými připomínkami, které pomohly vyřešit případ.
Jeho doménou, stejně jako u Tempe, je analýza lidských ostatků, zejména pak identifikace příčin smrti a určení smrtících zbraní ze známek poškození kosterních pozůstatků. Jeho úkolem je obvykle odstranění masa z kostí, tedy proces známý pod názvem "debriding".
Zach má ze všech členů týmu nejblíže k stereotypu podivína. Ačkoliv je hodný, nápomocný a přátelský, tak jakmile dojde na situaci, kdy je třeba sociální interakce či intuice, je ztracený. Jack i Angela mu proto mnohdy poskytují jakýsi koučing v oblasti mezilidských vztahů.
Jediným Zackovým přítelem se zdá být Jack, který ho každý den vozí do práce, protože Zack neumí řídit.
Ke konci 1.série se dozvídáme, že jeho kolegové, zejména Dr. Goodman, cítí, že jako Tempin asistent příliš zpohodlněl a nepracuje na žádném ze svých doktorátů, který by mu mohl pomoci dostat se na vyšší pozici. Goodman a Hodgins se dohodli, že mu jeho roli asistenta znepříjemní, aby ho tak motivovali k dokončení studia a přehodnocení postoje vůči vyšší pozici než jen asistent.
V první polovině druhé série ale Zack získá doktorát a i když o jeho další setrvání v Institutu Dr. Camille Saroyan zprvu nejeví zájem, Temperance jí přesvědčí, ať Zacka v týmu ponechá, protože je jeho nenahraditelnou součástí.
Později Zack odjíždí jako posila do válečného konfliktu v Iráku. Vrací se předčasně během 3.série, na konci které všechny šokuje, když se zjistí, že byl učedníkem Gormogona - kanibalistického vraha, který ohrozil život nejednoho člena Jeffersonského týmu. Při výbuchu v laboratoři si Zack vážně poraní ruce a dodnes se ze zranění léčí. Po svém odhalení je umístěn do psychiatrické léčebny. Zde ho navštěvuje Hodgins, který ho jednou požádá o pomoc na případu. Zack z léčebny uteče, případ rozlouskne a nakonec se vrací zpět do léčebny.

Zdroj:Gilly8s Bones
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement