2x19

28. november 2009 at 21:57 | Danny |  3.séria
2x19 Player Under Pressure
Brennanová a Booth vyšetřují bezohlednou smrt perspektivní vysokoškolské basketballové hvězdy.

Brennanová a Booth navštíví vysokoškolský kampus, kde byly pod nekrytou tribunou basketballového hřiště nalezeny lidské ostatky. Ačkoliv je tělo poškozeno natolik, že nelze určit identitu, řetízek na krku pomůže určit, že obětí je RJ Manning - hvězda školního basketballového týmu.
Po zrekonstruování RJovy lebky tým zjistí, že byl mrtvý ještě předtím, než ho skládací tribuna rozmačkala. Brennanová a Booth se pohybují ve světě celosvětového špičkového vysokoškolského basketballu a vyslýchají mnohé hráče, aby se dopátrali toho, kdo mohl těžit z RJovy smrti. Po vyšetření nejbližších RJových lidí, včetně jeho oddané přítelkyně, budoucího basketballového agenta a náhradníka v týmu, Brennanová a Booth odhalí několik různých možných motivů k RJově vraždě. Později tým zjistí, že RJ se v době smrti mohl dostat do značně rizikové situace a že za jeho vraždou mohlo stát více osob.
Mezitím se Hodgins pokouší posunout svůj vztah s Angelou na další úroveň, ale jeho metody dvoření se prokážou být mnohem méně taktní, než ty vědecké.


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement