2x16

28. november 2009 at 14:54 | Danny |  2.séria
2x16 The Boneless Bride in the River
Dovolená Brennanové a Sullyho je přerušena poté, co tým narazí na případ ženy, jejíž tělo bylo nalezeno bez jediné kosti"

Booth pokazí romantickou dovolenou Brennanové a Sullyho, když dorazí s člunem do přístavu a odtáhne Brennanovou na místo činu v řece, kde bylo nalezeno tělo ženy bez kostí. Tělo pro celý tým znamená oživení, když se snaží zrekonstruovat ženinu kosterní strukturu bez pomoci jakýchkoliv kostí.
Brennanová, která se chce nedočkavě vrátit k Sullymu, zvažuje, zda je její účast u případu vůbec nutná, ale při absenci kostí nevidí důvod být jakkoliv zapojena. Zack, Hodgins a Cam se pokoušejí zrekonstruovat kostru oběti, což je úkol jak obtížný, tak i strašidelný. Během jejich práce Cam objeví jednu jedinou zbývající kost v rozpáraném těle, což je pro Bootha pádný důvod, aby znovu narušil dovolenou Brennanové a Sullyho a přivedl Brennanovou zpět do Jeffersonského Institutu.
Booth vyšetřuje mezinárodní společnost, která dodává nevěsty, a také bývalého ženina snoubence, ale ten se rychle vyhne vyšetřování. Když další stopy v případu vedou k neobvyklému starobylému asijskému rituálu, který zahrnuje pohřbení kostí neprovdané ženy s kostmi svobodného muže jako určitý druh posmrtného svatebního obřadu, Brennanová a Booth si uvědomí, že hledají vraha, který ženu nalezenou v řece zabil, aby její kostipoužil pro tento kosterní obřad.
Mezitím Sully udělá Breannanové nabídku, kterou jí přinutí udělat důležité rozhodnutí o jejich společné budoucnosti - nabídku, která ji překvapí a na níž není v žádném případě připravena.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement