2x15

28. november 2009 at 14:53 | Danny |  2.séria
2x15 The Bodies in the Book
Nová kniha Dr.Brennanové se stává příliš skutečnou, když se několik reálných vražd odehraje přesně tak, jak to je popsáno v její knize.

Nejnovější kriminální román Brennanové se okamžitě stává bestsellerem. Brennanová si užívá prodejní úspěch a také nově nalezenou lásku s agentem Sullivanem a chystá se na knižní promo tour. Avšak, když spolu s Boothem vyrazí vyšetřovat vraždu v přístavišti, nemohou si nevšimnout do očí bijící podobnosti mezi případem a jednou z fiktivních vražd v knize Brennanové.
Otřesená Brennanová ještě více zneklidní, když její tým naznačí, že vražda nebyla jen zvrácená náhoda, ale práce vraha-napodobitele, který vykonává vraždy dle jejího románu. Pokud je to pravda, byla by vražda v přístavišti pouze prvním ze tří hrůzných zločinů a Jeffersonským Institutem se začne šířit šuškanda, co se stane příště.
Napětí se ještě stupňuje, když Sullivan a Booth začnou bojovat o to, kdo bude chránit Brennanovou a vyšetřovat domnělé podezřelé, mezi které spadá přehnaně posedlý fanoušek Brennanové, který ji už jednou pronásledoval. Poté, co je spáchána druhá vražda naprosto přesně podle knižní předlohy, dolehne na Brennanovou tíha zjištění, že může hrát roli ve ztrátě nevinných životů.
S výhledem třetí vraždy Jeffersonský tým spěchá, aby odhalil vraha ještě předtím, než načne poslední kapitolu vražedné knihy.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement