2x14

28. november 2009 at 14:53 | Danny |  2.séria
2x14 The Man in the Mansion
"Brennanová a Booth vyšetřují vraždu bohatého obchodníka s napojením na Jeffersonský Institut, zatímco nový vztah Brennanové se rozjíždí na plné obrátky.

Brennanová, Booth a Jeffersonský tým jsou povoláni Bancroftovou rodinou - hlavním sponzorem Institutu - aby vyšetřili smrt Terence Bancrofta, jež byl doma nalezen mrtev přivázaný k židli a zlostně pobodaný.
Tým prokáže, že tělo zde bylo nejméně měsíc. Booth vyslýchá Terencovu manželku Clarissu, zatímco tým přepraví tělo a všechny důkazy do Institutu kvůli dalším testům.
Hodgins odstraní z důkazních materiálů staré foto sebe s obětí, aby ho ostatní neviděli, protože ví, že ho fotografie spojuje s případem. Když se případ dostane k soudu a Hodginsovo napojení na případ se provalí, je reputace Institutu ohrožena, což vede Brennanovou k vážnému rozhodnutí ohledně svého týmu.
Psychiatr Dr. Gordon Wyatt povolil Boothovi nosit zbraň a vrátit se zpět do práce, ale jen v případě, že Booth přijde ještě na další sezení kvůli několika nevysloveným problémům - problémům které mohou ohrozit Boothův úsudek a ovlivnit jeho vyšetřování.
Mezitím agent Sullivan pozve Brennanovou na jeden ze svých basketballových zápasů a jejich vztah získá pořádnou jiskru.


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement