2x12

28. november 2009 at 14:52 | Danny |  2.séria
2x12 The Man in the Cell
"Brennanová a Booth se snaží dopadnout uprchlého sériového vraha Howarda Eppse dřív, než se jeden z členů týmu v Jeffersonově Institutu stane jeho poslední obětí."

Brennanová a Booth jsou povoláni na místo smrtícího požáru ve Washingtonské věznici, aby vyšetřili domnělou smrt Tempina dávného protivníka Howarda Eppse, jehož tělo se našlo spálené na uhel. Ale ohledání vede k mrazivému zjištění, že spálené tělo nepatří Howardu Eppsovi, nýbrž jednomu z hasičů, kterého Epps zabil, aby mohl ve zmatku díky požáru utéci z vězení s maximální ostrahou.
Následuje návštěva Eppsovy bývalé manželky, Caroline, aby se pokusili zjistit, zda nemá tušení o místě jeho pobytu; ale Boothovi i Brennanové zůstávají stále prázdné ruce a navíc se obávají o Carolinino bezpečí, když je Epps venku. Jejich strach rychle získá reálný základ, když se dozví, že Epps opět vraždil.
Když Epps zatáhne Bootha a Brennanovou do hry na kočku a myš, je jasné, že má na mušce nejen je, ale i osoby, které jsou jim blízké; a při tom všem jim Epps dává vodítka, která se snaží rozluštit, než Epps zabije znovu.
Když Cam provádí pitvu na těle poslední Eppsovy oběti, Booth ji poprosí, ať poruší protokol, aby ušetřila čas a přistoupila k pokročilejšímu stádiu pitvy. I když jí vše říká, aby to nedělala, nakonec ho poslechne, ale postříká jí smrtelný jed a je vážně zraněná. Jak Camin život visí na vlásku, Booth, Brennanová a zbytek Jeffersonského týmu se snaží co nejrychlejí rozluštit, jaká nebezpečná látka zabíjí Cam a zjistit, kde se Epps nachází, než se Cam stane jeho poslední obětí.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement