2x11

28. november 2009 at 14:51 | Danny |  2.séria
2x11 Judas on a Pole
"Brennanová a Booth vyšetřují pozůstatky těla, nalezeného na střeše federální budovy a Brennanová obdrží vzkaz od svého milovaného a dlouho ztraceného otce."

Když je nalezeno rozpárané, spálené mužské tělo, pověšené jako srašák na střeše federální budovy, Booth a Brennanová jsou povoláni, aby identifikovali spálené pozůstatky a zjistili, kdo za vraždou stojí.
Na základě několika faktorů Booth určí, že oběť pracovala jako donašeč pro zločinecký syndikát.
Bratr Brennanové, Russ, Tempe poví, že měl záhadný telefonát od jejich ztraceného otce, který ho varuje, že jsou v nebezpečí a Brennanovou kontaktuje kněz, který jí doručí zprávu od jejich otce, ve které trvá na tom, aby s Boothem nechali případ být. Brennanová a Booth zjistí, že obětí vraždy je bývalý agent FBI Garrett Delaney, který sledoval Russe a plánoval jeho vraždu, což dá varování otce pořádný důraz. Když se objevuje více a více vodítek a je odhaleno vládní spiknutí, Booth a Brennanová učiní šokující objev o tom, kdo stál za Delaneyho vraždou a Booth je přinucen udělat jedno z nejdůležitějších rozhodnutí ve své kariéře se značnými osobními následky.
Mezitím Zack musí obhajovat svoji disertační práci před kritickým profesorem a jeho kolegy.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement