1x10

28. november 2009 at 14:38 | Danny |  1.séria
1x10 The Woman at the Airport
"Brennanová a Booth cestují do Los Angeles, aby vyšetřili nález pozůstatků ženy, která si pozměnila identitu pomocí plastické chirurgie."

Dr. Temperance Brennanová a zvláštní agent FBI Seeley Booth odjíždí do Los Angeles, aby určili totožnost ženy, jejíž části těla byly nalezeny poblíž mezinárodního letiště v Los Angeles. S Boothem za volantem jejich vypůjčeného auta pátrají v doprovodu mladé agentky FBI Tricie Finnové, která je až příliš horlivá jim pomoci. Agentka Finnová ví hodně o knížkách Brennanové a zmíní se, že v jednom filmovém časopise četla o tom, že natáčecí práva k její poslední knize zakoupila producentka a režisérka Penny Marshallová.
Když se Brennanová a Marshallvá setkají tváří v tvář na natáčení pořadu "Entertainment Tonight", jak Marshallová, tak i Jann Carlová z ET jsou ohromené a zaražené z toho, jak je oddaná svému poslednímu případu.
Schopnosti Brennanové poté projdou zatěžkávací zkouškou, když si uvědomí, že identita oběti je schována za rozsáhlými plastickými operacemi.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement