1x01

28. november 2009 at 14:32 | Danny |  1.séria
1x01 Pilot
"Poprvé se setkáváme se zvláštním párem vyšetřovatelů - forenzní antropoložkou Temperance Brennanovou a zvláštním agentem FBI Seeley Boothem - kteří za vzájemné spolupráce vyšetřují komplikované vraždy, po kterých z obětí zůstávají jen neidentifikovatelné pozůstatky."

Výkonní producenti Barry Josephson a Hart Hanson představují Bones / Sběratele kostí - kriminální drama, inspirované skutečnými příběhy forenzní antropoložky a známé spisovatelky Kathy Reichsové.
Doktorka Temperance Brennanová je velmi schopná forenzní antropoložka z Washingtonu D.C. Zvláštní agent FBI Seeley Booth jí povolává, aby pomáhala při vyšetřování, když standardní metody identifikace těla selžou - když jsou ostatky hodně rozložené, spálené nebo zničené tak, že nejdou rozpoznat.
V prvním dílu Booth požádá Brennanovou o pomoc, když se najdou kosterní pozůstatky na dně rybníka. Se svým týmem specialistů z Jeffersonova Institutu Brennanová určí identitu oběti jako bývalou milenku washingtonského kongresmana.
Série vodítek ukazuje na vraždu a Brennanová chce na případu dále spolupracovat. I když je Booth skeptický, co se týká všech vědců nebo "šprtů", jak nazývá Tempin tým, vyhoví její prosbě o partnerství a nechá ji pracovat mimo laboratoř.
Vše se ale zkomplikuje, když Brennanová zjistí, kdo za vraždou stojí...


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 José | Email | Web | 15. november 2011 at 19:02 | React

Docela jsem o tom četl a souhlasím s tebou....

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement